Özel günler unutulmamalıdır diyerek başlattığımız bu organizasyon gerçek anlamda genç kızlarımızın hafızalarında yer ederek bu geceyi unutulmaz bir serüvene dönüştürecektir. Misyonumuz hayalini kurduğunuz her anı sizden dinleyerek ve fikir alışverişi yaparak, evlilik stresinizi üzerinizden atıp bu anlamlı geceyi klişelikten uzak coşkulu, tılsımlı bir el değmişcesine sizlere sunmak.

 

Bunu el birliği ile yapmak artık çok daha kolay. Gelin sizler planladığınız her türlü ayrıntıyı bizimle paylaşın bizlerde ufak dokunuşlarla bu isteklerinizi profesyonel dansçılarımızla birlikte size sunalım. Amacımız en özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürerek yanınızda olup mutluluğunuzu paylaşmak en iyiyi en güzeli hakettiğiniz gibi size sunmak. İkramlarla, danslarla ve daha bir çok sürprizlerle kına geceniz tam bir görsel şölene dönüşecek.

 

Hiç bir genç kız kendini bu hayalden mahrum bırakmamalı dedik ve bu yola çıktık. Sizlerin yapması gereken tek şey bizimle irtibata geçmek. Gerisini gönül rahatlığı ile bize bırakın. Ceylan Kına ve Organizasyon sizin yerinize her şeyi yapıyor ve size sadece tadını çıkartmak kalıyor.

Ceylan Kına Organizasyon, Bakırköy, İstanbul
Ceylan Kına Organizasyon, Bakırköy, İstanbul
Ceylan Kına Organizasyon, Bakırköy, İstanbul